Witaj na Torchlight.com.pl | Aktualnie jest 0 użytkowników i 1 gość na stronie.

Torchlight to rasowy action RPG, czerpiący pełnymi garściami z klasyków gatunku ale równocześnie wprowadzający wiele nowych rozwiązań.

Samo studio Runic Games, odpowiedzialne za jego wydanie zostało założone przez dawnych współzałożycieli Blizzard North i współtwórców serii Diablo.

W Torchlight gracz wyrusza w pełną przygód a przede wszystkim przeciwników drogę, której ostatecznym celem jest zniszczenie zła.

Neverwinter otrzyma nową mapę!

JUż w te wakacje Neverwinter otrzyma mapę na której będzie się rozgrywać i PVP i PVE. Na samym środku
będą walczyć gildie a po bokach będą normalne misje Pve. Najlepsze jest w tym jednak to że mapa będzie 4
razy większa niż zwykłe mapy dodawane do Neverwinter Online.

Torchlight II

Dyskusje ogólne na temat Torchlight 2

Torchlight II

Postprzez Fryzio » 19 sie 2010, o 09:41

Już niedługo ma wyjść Torchlight 2,pierwsze trailery już są :) Zapowiada się ciekawy multiplayer i fajne potworki :) http://www.youtube.com/watch?v=P4EtLd3e ... r_embedded

EDIT:
Wiem,że zapowiedź jest już na stronie głównej,ale jeżeli Admin chce to może dodać też filmik :p
Fryzio

Re: Torchlight II

Postprzez pys262 » 19 sie 2010, o 10:19

Zapowiada się świetnie plus ten multi będzie ekstra.
Widać Runic poszło w stronę otwartego świata jak w diablo 2 szczególnie podoba mi się poziom w stylu El Dorado
A multi będzie wisienką na torcie.
pys262

Postprzez kubciolek1 » 19 sie 2010, o 10:22

Tak z niecierpliwością czekam na multi a TL2 będzie napewno fajne może nie tak jak diablo ale są na dobrej drodze
kubciolek1

Postprzez pys262 » 19 sie 2010, o 10:23

Wolę Torchlight od Diablo bo w diablo jak gram to masz 6 questów na rozdział i nic poza tym.
pys262

Postprzez kubciolek1 » 19 sie 2010, o 10:32

Jak kto woli ja też bardzo lubię torchlight ale diablo ma jednak dla mnie przewagę
kubciolek1

Postprzez Fryzio » 19 sie 2010, o 12:06

Heh,wiecie jest dużo fajnych RPG.Diablo 2 zrobiło furorę dlatego,że w tych czasach,kiedy wyszło to był najlepszym RPG-iem.Teraz są gry lepsze,ale chyba nie pobiją taką grywalnością jak diablo 2:) Teraz wychodzą gry o lepszej grafie niż diabeł,ale diablo 3 może być albo mega sukcesem,albo mega klapą.A co do tematu,to torchlight był chyba robiony na próbę,jakby taki zwiastun diablo 3,bo tereny są troche podobne i skille też.Teraz kiedy Torchlight okazał się takim ,,sukcesem" postarają się,aby też wzbił się tak wysoko jak diablo :) Multi w tym przypadku może być nawet genialnym pomysłem :D
Fryzio

Postprzez Admin » 19 sie 2010, o 12:46

Dla mnie najważniejszą rzeczą w T2 będzie tryb multiplayer, gdyż lubię grać z znajomymi.
Gra w trybie single dla mnie szybko się niestety nudzi bez względu jaka to jest gra.
Admin
Administrator

Postprzez dimzard » 20 sie 2010, o 12:43

Mam nadzieje że wyjdzie szybko a premiera nie będzie się ciągnąć jak w przypadku diablo 3
dimzard

Postprzez pys262 » 20 sie 2010, o 21:02

gra wychodzi chyba w marcu 2011 roku
pys262

Powrót do Rozmowy Ogólne