Witaj na Torchlight.com.pl | Aktualnie jest 0 użytkowników i 1 gość na stronie.

Torchlight to rasowy action RPG, czerpiący pełnymi garściami z klasyków gatunku ale równocześnie wprowadzający wiele nowych rozwiązań.

Samo studio Runic Games, odpowiedzialne za jego wydanie zostało założone przez dawnych współzałożycieli Blizzard North i współtwórców serii Diablo.

W Torchlight gracz wyrusza w pełną przygód a przede wszystkim przeciwników drogę, której ostatecznym celem jest zniszczenie zła.

Neverwinter otrzyma nową mapę!

JUż w te wakacje Neverwinter otrzyma mapę na której będzie się rozgrywać i PVP i PVE. Na samym środku
będą walczyć gildie a po bokach będą normalne misje Pve. Najlepsze jest w tym jednak to że mapa będzie 4
razy większa niż zwykłe mapy dodawane do Neverwinter Online.

TL online?

Dyskusje ogólne na temat Torchlight 2

TL online?

Postprzez werewolf836 » 12 wrz 2010, o 18:01

Studio Runic Games oficjalnie zapowiedziało drugą część tej wspaniałej gry! Pod adresem torchlight2game.com znajdziecie listę nowych opcji.

A będą to między innymi:

* Tryb multiplayer. Będziesz mógł grać z znajomymi po sieci lokalnej lub przez internet.

* Możliwość tworzenia nowych modów – Torchlight II wypuści nową wersję TorchEd – gracze będą mogli tworzyć własne mody i je udostępniać.

* Powiększenie mapy świata Torchlight a także w odróżnienu od jedynki będą widoczne np. cykle dnia czy zmiany pogody

* Nowy interface gry, który będzie bardziej intuicyjny

* Projektowanie swojego unikalnego bohatera (płeć, zmiana w wyglądzie, szczegółowe określenie kierunku rozwoju umiejętności i zdolności.) *

* Czwarta klasa – Pogromca oraz wiele więcej.

Ja najbardziej cieszę się z nowej opcji co-op w trybie multiplayer, które pozwoli na znalezienie graczy na podobnym poziomie. Gra zadebiutuje już wiosną roku 2011. Wymagania sprzętowe pozostaną bez większych zmian. Także nie będzie problemu aby grać w T2 nawet na słabszym komputerze :)

Teraz pytanie,jesli wyjdzie 2czesc czy bedzie mozna przezucac swoje postacie z 1czesci?Dysponujecie jakimis info na temat online w TL1 ?Kiedy bedzie badz co i jak?Bardzo mi zalezy bo jestem fanatykiem diablo no i teraz to weszlo mi w banie,w pracy z 12h to 5-6gram :)
werewolf836

Re: TL online?

Postprzez Admin » 13 wrz 2010, o 07:21

Witam,
Bardzo ciekawe pytanie dlatego też zapytam na oficjalnym forum Runic Games.
Jak już coś będę wiedział - odpiszę w tym temacie.
Pozdrawiam

Edit: przytoczę teraz podpunkt z faq zamieszczonej w tym poście
Będę mógł przenieść swoje stare postacie?

Nie, oryginalne postacie zostaną przeniesione do gry w postaci NPC, podobnie jak klasy: Destroyer (Niszczyciel), Vanquisher (Zwycięzca) i Alchemist (Alchemik). Dodatkowo, przez zmiany wprowadzone w systemie gry, pliki Waszych starych bohaterów nie będą importowalne do nowej wersji gry.

Wraz ze zmianą fabuły, wprowadzimy inne zmiany techniczne, nie współpracujące z Torchlightem. W rezultacie wszelkie próby przenoszenia starych postaci będą bezsensowne.

Już jutro możecie się spodziewać postu, w którym znajdzie się w całości przetłumaczone FAQ.
To wyjaśni wiele pytań, które byście chętnie zadali na naszym forum. ;)
Admin
Administrator

Postprzez werewolf836 » 16 wrz 2010, o 13:51

werewolf836

Postprzez Kroju » 12 mar 2011, o 19:49

Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu odnośnie gry online dla tego piszę tutaj. Otóż kupiłem dziś Torchlight i mam pytanie dotyczące gry online; czy istnieje jakakolwiek możliwość gry przez internet? Czy to dopiero udostępnią w drugiej części gry?
Kroju

Postprzez Sartatius » 15 mar 2011, o 18:14

W pierwszym Torchlight nie ma multiplayer. Będzie dopiero w drugiej części.
Sartatius

Powrót do Rozmowy Ogólne